27 Kongres Ochrony Środowiska ENVICON

Podczas 27 Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON rozstrzygnięto Konkurs o tytuł „Dyrektora Roku Zakładu Oczyszczania Miast” w finale konkursu, Jadwiga Szermach, prezes Zarządu Gospodarki Komunalnej w Błażowej.

W Q Hotelu we Wrocławiu 12 grudnia 2023 r. odbyła się uroczystość wręczenia nagród w Konkursie Puchar Recyklingu, organizowanym przez firmę ABRYS od 24 lat. To prestiżowe wydarzenie, podczas którego nagradzane są najbardziej efektywne systemy selektywnej zbiórki odpadów oraz działania inwestycyjne oraz edukacyjne, zmierzające do ograniczenia ilości odpadów. są instytucje i firmy za ich działania na rzecz selektywnej zbiórki odpadów i ograniczenia ich ilości.

Kategoria: Rekordowy karton
Kolejna statuetka to efekt zaangażowania w Konkurs Krajowej Izby Gospodarczej Przemysłu Spożywczego i Opakowań, która w ramach Porozumienia REKARTON aktywnie wspiera zbieranie i recykling zużytych opakowań wielomateriałowych. Decyzją komisji konkursowej nagrodę główną w kategorii „Rekordowy karton” otrzymała Gospodarka Komunalna w Błażowej.

Opublikowany przez Opublikowano: 18 grudnia 08:49, 2023

Udostępnij znajomym

image_pdfimage_print